O nas :)♥♥♥

Moje zdjęcie
Jesteśmy siostrami bliżniaczkami uwielbiamy tworzyć ..malować... pisać... rysować...mamy swoje światy każda swój:]ale zawsze jest jeden wspólny nasz....

NAPISZ DO NAS

NAPISZ DO NAS
monikakordylewicz@interia.pl
gosia74x@wp.pl

niedziela, 13 grudnia 2015

Witajcie kochane duszyczki :)

Czas magiczny przed nami...Chyba każdy z nas uwielbia te chwile, gdy po domu roznosi się zapach cynamonu, wanilii. W kuchni mieszają sie zapachy pierogów i kaczki z żurawiną. W wannie pływa karp...Dzieci podjadają lukrowane pierniki i ukradkiem szukają prezentów. Za oknami szybko zapada zmrok, a w oknach sklepowych ubierają choinki. I tylko do pełni szczęścia brakuje miekkich, puszystych płatók z nieba i ten skrzyp pod stopami przypomina czasy dzieciństwa. G dzieś w oddali pomału słychać cicho kolęde i śmiech dzieci na widok Mikołaja.


Czasem mam wyrzuty sumienia, że na te Święta nie przygotowuje sie należycie. Nie ma czasu, każdy goni za karpiem, za choinką, za prezentami, potem w domu sprzątanie i wyścig z czasem przy gotowaniu. A jak siadasz to nie masz już czasu na nic, a tu jeszcze obrus do prasowania, sztućce do polerowania...po co? Bo musi być idealnie, pięknie, perfekcyjnie. Dziś z perspektywy czasu bycia gospodynia domową , matką, robotnicą, żoną ...myślę, że nie warto przejmować się mniej ważnymi rzeczami. Jeśli nie zdąże odsunąc mebli na święta to też nic się nie stanie :) Ważne że atmosfera  Świąt będzie idealna, uśmiech na twarzach, ciepłe życzenia płynące z serca i bliscy wokół nas. Czego Wam i sobie życzę :)


 A to moje bałwanki ze skarpety :)


Zrobiłam też parę dekoracji...:)
Jak Wam się podobają ? 
i wianek ...:)

i jeszcze moja choinka :) kuchenna:)
na pniu :)


Życzę Wam kochani spokojnego przedświątecznego czasu :) 
Monia 
3 komentarze: